Котел Піролізний Orlan Super 18кВТ

35 640,00 ₴
без податку

Піролізний котел має сертифікат відповідності вимогам системи якості ISO 9001: 2000. Відмінністю котла є футерована топка, і механізоване очищення жаротрубного частини теплообмінника (наводиться в дію ручкою, яка знаходиться збоку котла).Конструкція котла продумана таким чином, що б обслуговування займало у Вас мінімум часу. Котли Orlan Super мають вбудований охолоджуючий змійовик, що дозволяє безпечно використовувати системах закритого і відкритого типу. Є міцними і надійними виробами (виконані з сертифікованої котельної сталі 6мм), відрізняються високою ефективністю роботи (ККД становить до 91%). 

Кількість
Немає в наявності

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

В основу роботи котлів Orlan покладено принцип піролізу (в нижній камері згоряє газ, який виділяється в процесі горіння деревини в основний топці котла). За рахунок цього відбувається максимально ефективне та екологічне згоряння палива.