Котел Твердопаливний MPM DS

24 640,00 ₴
без податку

Котли MPM DS - котли нижнього горіння сучасного дизайну. Конструкція котла дозволяє значно економити паливо і сприяє захисту навколишнього середовища. Котел тривалого горіння з ручним і автоматичним регулюванням потужності. Процес експлуатації не вимагає електрики - котли працюють з природною тягою повітря, температура регулюється механічно, шляхом повороту заслінки зольника вручну або регулятором тяги.

Потужність (кВт)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Конструкція теплообмінника забезпечує мінімальне утворення конденсату і дозволяє регулювати потужність. Котел MPM DS також може бути оснащений регулятором температури на основі мікропроцесора і вентилятором.