Котел твердопаливний MPM

21 000,00 ₴
без податку

Твердопаливний котел класичного типу з модернізованою сучасною конструкцією, адаптований як до верхнього так і до нижнього спалювання твердого палива.

Котел з використанням примусового забору повітря, оснащений електронним контролером і вентилятором, температура котла підтримується на заданому рівні. Регулювання інтенсивності горіння і необхідної потужності здійснюється за допомогою мікропроцесорного контролера EkoSter 400, DK System, який забезпечує оптимальний процес згоряння палива.

Потужність (кВт)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Котел може бути оснащений контролером з датчиком температури відхідних газів. Котел виготовлений з сертифікованої жаростійкої сталі 6 мм. (Марка стали - P265 GH, гладка), теплообмінники виготовлені зі сталі товщиною 8 мм. Завдяки конструкції і матеріалами, з яких виготовлений котел, він здатний працювати на всіх видах палива і пристосований до різних умов з мінімальним утворенням конденсату і можливістю регулювання потужності. Велика камера згорання забезпечує тривалість горіння на одному завантаженні палива до 10 годин.