Котел Твердопаливний MPM Universal ST

24 360,00 ₴
без податку

Котел МРМ Universal ST 10-12 кВт - твердопаливний котел, відноситься до класу низькотемпературних, призначений для роботи і монтажу в системах опалення, як з примусовою, так і з природною системою циркуляції. Конструкція теплообмінника включає в себе невелику кількість зварювальних швів, що значно подовжує термін служби котла, при цьому забезпечуючи максимально ефективне згорання палива.

Потужність (кВт)

Котел МРМ Universal ST адаптований до верхнього і нижнього спалювання палива. Котел працює з використанням примусового забору повітря. Регулювання інтенсивності горіння і необхідної теплової потужності забезпечує контролер, встановлений на котлі. Контролер оптимізує процес горіння, регулюючи подачу повітря і роботу насосів системи.

Котел МРМ Universal ST рекомендується для обігріву квартир і приватних будинків, торгових павільйонів, приміщень обслуговування і т.п., температура води в системі опалення не перевищує 85 ° С, з максимальним робочим тиском 1,5 бар. Димова тяга за котлом повинна бути на рівні 0,30 мбар. Обсяг паливного бункера становить 50 дм3. Патрубок відхідних газів дорівнює 17 см х 17 см, а мінімальна висота димової труби для даної моделі - 8 м

6 інших товарів в цій категорії:

Product added to wishlist
Product added to compare.