Котел твердопаливний MPM

20 625,00 ₴
без податку

Твердопаливний котел класичного типу з модернізованою сучасною конструкцією, адаптований як до верхнього так і до нижнього спалювання твердого палива.

Котел з використанням примусового забору повітря, оснащений електронним контролером і вентилятором, температура котла підтримується на заданому рівні. Регулювання інтенсивності горіння і необхідної потужності здійснюється за допомогою мікропроцесорного контролера EkoSter 400, DK System, який забезпечує оптимальний процес згоряння палива.

Потужність (кВт)

Котел може бути оснащений контролером з датчиком температури відхідних газів. Котел виготовлений з сертифікованої жаростійкої сталі 6 мм. (Марка стали - P265 GH, гладка), теплообмінники виготовлені зі сталі товщиною 8 мм. Завдяки конструкції і матеріалами, з яких виготовлений котел, він здатний працювати на всіх видах палива і пристосований до різних умов з мінімальним утворенням конденсату і можливістю регулювання потужності. Велика камера згорання забезпечує тривалість горіння на одному завантаженні палива до 10 годин.

6 інших товарів в цій категорії:

Product added to wishlist
Product added to compare.