Котел Kospel ECKO LN2

17 680,00 ₴
без податку

Котел EKCO.LN2 призначений для роботи в опалювальних системах і спільної роботи з бойлером непрямого нагріву. Управління котла здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дозволяє запрограмувати різні робочі режими в різний час доби.

Електричні котли EKCO можуть бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами як резервне джерело. Застосування відповідного управління забезпечить високий тепловий комфорт користування і можливість вибору індивідуальних режимів роботи. Котел швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступеневу систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії.

Потужність (кВт)

Стандартне оснащення:

Панель управління забезпечує установку і перегляд робочих параметрів котла. Здійснює автоматичний вибір режиму потужності, що істотно впливає на економію споживання електроенергії. Обесспечівает регулювання температури теплоносія в діапазоні від 20oC до 85oC

Вузол потужності складається з електронних напівпровідникових елементів включення, забезпечує надійну і безшумну роботу котла.

Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації. Охороняє нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу.

Нагрівальний вузол з нержавіючої сталі (моделі від 24 кВт з міді)

циркуляційний насос

Клапан безпеки - 0,3 МПа

автоматичний повітровідвід

манометр

Мембранний розширювальний бак - 6л

2 інших товарів в цій категорії:

Product added to wishlist
Product added to compare.