Бойлер Kospel Maximus Epp 36

8 976,00 грн.
з податком

Водонагрівач типу ЕРР призначений для миттєвого нагрівання потокової води в місцях, де гаряча вода необхідна в великій кількості (гастрономічні підприємства, лабораторія, майстерні тощо). Водонагрівач може бути одночасно підключений до декількох пунктів споживання гарячої води, напр. до умивальника, душевої кабіни, ванної та ін Температура нагрітої води регулюється перемикачем на кришці водонагрівача і не залежить від температури води на вході водонагрівача.

Кількість

У водонагрівачі використані:

- трубчасті нагрівальні елементи, що забезпечують максимальну безпеку під час експлуатації.

- протикорозійні і хімічно нейтральні по відношенню до води матеріали (мідь, латунь).

Водонагрівач EPP може догріває попередньо нагріту воду (наприклад, спільна робота з бойлером непрямого нагріву або системою сонячних батарей). Максимальна температура води на вході в водонагрівач не може перевищити 70 ° C


1-01441
10 од.

No customer reviews for the moment.

14 інших товарів в цій категорії:

4 250,00 грн.

Водонагрівач TESY з лівим підключенням об'ємом 100 л передбачає вертикальну установку. Для надійної фіксації на стіні в комплекті йде кронштейн. Габарити моделі складають 94 х 44 х 46 см. Внутрішнє склокерамічне покриття і магнієвий анод захищають бак від утворення накипу і іржі. Нагрівальний елемент потужністю 2000 Вт безпосередньо контактує з водою, завдяки чому час нагрівання від 15 °С до 60 °С складає 2 години 55 хвилин.

3 136,00 грн.

Накопичувальний електричний водонагрівач забезпечить постійну гарячу воду в будинку. ARISTON R 30 L - компактна модель, він розрахований 30 літрів води. Модель встановлюється на стіні над раковиною. Світловий індикатор вказує на роботу приладу. Покриття внутрішнього бака - AG +. Максимальна робоча температура нагріву - 75 градусів. Для зручності користувача, у водонагрівачі присутній зовнішній регулятор температури. Запобіжний клапан в комплекті.

2 805,00 грн.

Цей сучасний вертикальний водонагрівач потужністю 2000 Вт поєднує в собі надійність і практичність. Корпус моделі TESY GCV TSR Slim обладнаний регулятором температури і термостатом з електричної і теплової захистом. Користувачеві доступно 4 режими: літній, зимовий, антибактеріальний і запобігає заморожуванню.

2 324,00 грн.

Настінний накопичувальний електричний водонагрівач. З покриттям бака дрібнодисперсною емаллю, компактного розміру. Встановлюється під або над раковиною.

1 462,00 грн.

Невеликі і недорогі водонагрівачі Kospel Twister EPS легкі у використанні. Маючи компактні розміри ідеально підійдуть для монтажу на дачі, в офісі або в гастрономічних пунктах. Змішувач в комплекті. Водонагрівач безнапірного типу, може працювати спільно тільки зі спеціальним змішувачем, який входить в комплект.

2 310,00 грн.

Kospel Amicus EPO D/G  - електричні проточні водонагрівачі які найбільш часто застосовуються під мийкою в кухні. Водонагрівач представлений в двох версіях. Водонагрівач версії EPO.D - призначений для установки виключно патрубками вгору (під мийкою), а версії EPO.G призначений для установки виключно патрубками вниз (над мийкою).

Мідні нагрівальні елементи. Надійна технологія виготовлення нагрівальних елементів в мідному корпусі гарантує довговічність, несприйнятливість до змісту у воді повітря і забруднень.

4 352,00 грн.

Водонагрівач TESY з правим підключенням об'ємом 120 л передбачає вертикальну установку. Для надійної фіксації на стіні в комплекті йде кронштейн. Габарити моделі складають 94 х 44 х 46 см. Внутрішнє склокерамічне покриття і магнієвий анод захищають бак від утворення накипу і іржі. Нагрівальний елемент потужністю 2000 Вт безпосередньо контактує з водою, завдяки чому час нагрівання від 15 °С до 60 °С складає 2 години 55 хвилин.

4 420,00 грн.

Водонагрівач типу KDH призначений для швидкого нагрівання проточної води, що використовується в домашньому господарстві, санітарних приміщеннях, лабораторіях, підприємствах тощо. Водонагрівач може бути одночасно підключений до декількох пунктів споживання води, наприклад до умивальника, душу, раковини та ін.

 Температура води залежить від потоку води та потужності нагрівальних елементів. Чим більше потоків води, тим нижче температура води на виході. Відкриття крани гарячої води викликає самостійне включення водонагрівача та отримання на виході теплої води, нагрітої відповідно до технічного дану даного типу приладу.

6 800,00 грн.

Пристрій випускається в двох варіантах - з з'єднанням змійовика праворуч або ліворуч. Доступні обсяги: 80, 100 і 120 літрів. Застосування ізоляції з пінополіуретану товщиною 35 мм знижує втрати тепла до 20%, в порівнянні з аналогічними теплообмінниками на ринку.

5 049,00 грн.

Водонагрівач ARISTON SG  - практичний накопичувальний водонагрівач з вертикальною установкою. Нагрівальний елемент типу ТЕН. Продуктивність досягає 2.8 л / хв. Загальні розміри: 555 x 450 x 480 мм. Вага 17 кг. Номінальна потужність дорівнює 1.5 кВт. Обсягу бака досить для 1-2 чоловік. Зсередини бак покритий дрібнодисперсною емаллю.

2 720,00 грн.

Kospel Optimus EPJ 3.5

Надійні водонагрівачі ідеально створені для експлуатації над умивальником у ванній кімнаті, або на кухні над мийкою.

Змішувач в комплекті. Водонагрівач безнапірного типу, може працювати спільно тільки зі спеціальним змішувачем, який входить в комплект.

5 440,00 грн.

Надійна технологія виготовлення нагрівальних елементів у корпусі корпусу гарантує довговічність, неприйнятність до вмісту в повітрі та забрудненні води.

Електронна система керування забезпечує стабільну температуру та можливість її регулювання в діапазоні 30-60 ° C. Перемикач першочергового включення. Можливість спільної роботи з іншим електричним приладом великої потужності за принципом приорітета.

Датчик величини протока Датчик величини протока забезпечує включення водонагрівача вже при невеликому тиску 0,1 МПа і протоку на рівні 2,5 л / хв. Можливість догріву попередньо нагрітої води. Температура води на вході до 70 ° С.

2 142,00 грн.

За рахунок своїх компактних розмірів цей тип бойлера ідеально підходить для установки на кухні або в місцях громадського харчування. Підводка води здійснюється зверху, ручка регулятора температури для зручної експлуатації бойлера розташована на самому корпусі.