Wolf FGB Котел Конденсаційний ( 28 кВт 35 кВт)

36 380,00 грн.
з податком

Котел FGB пропонує все, що може запропонувати сучасний настінний конденсаційний котел, що працює на природному або зрідженому газі.Стильний корпус і компактні розміри пропонують безліч можливостей установки.

Тип
  • Одноконтурний
  • Двоконтурний
Потужність (кВт)
Кількість

Особливості:

Конструкція камери згоряння забезпечує ідеальне згоряння і ефективний діапазон модуляції (до 1: 6) при дуже низькому тиску газу. Вбудована автоматика підлаштовується під зміни вуличної температури (датчик - аксесуар), сумісна з усіма модулями управління Wolf, підтримує роботу з сонячними колекторами, дозволяє управляти через інтернет за допомогою браузера або iOs / андроїд додатків (iSM7e - аксесуар). Онлайн контроль для користувачів і монтажників дозволяє мати доступ до котла з будь-якої точки світу для кращої діагностики, зміни параметрів, економії і комфорту. Великий екран показує важливу інформацію в доступному вигляді. Висока продуктивність по ГВП з діапазоном роботи від 2 до 16 літрів в хвилину разом з швидким стартом, високою швидкістю адаптації і комфортною температурою гарячої води - вагомі переваги. Новий елемент керування насосом знижує температуру зворотної лінії для додаткової конденсації, підвищує ефективність і забезпечує самоочищення теплообмінника.


1-05841
10 од.

No customer reviews for the moment.

4 інших товарів в цій категорії:

18 360,00 грн.

Настінні газові котли серії FGG застосовуються для невеликих систем опалення та гарячого водопостачання будинків і котеджів площею до 300 кв.м або квартир з поквартирним опаленням площею від 50 кв.м. Можливості котлів дозволяють реалізувати всі існуючі на сьогоднішній день рішення, пов'язані з інженерними комунікаціями сучасних будівель.

100 538,00 грн.

Конденсаційний котел Wolf CGB призначений для опалення приміщень, побутового (дачі, котеджі, заміські будинки) і виробничого призначення. При установці бойлера непрямого нагріву - і для гарячого водопостачання.