Нові товари

Котли

Котли

Активні фільтри

36 380,00 грн.

Котел FGB пропонує все, що може запропонувати сучасний настінний конденсаційний котел, що працює на природному або зрідженому газі.Стильний корпус і компактні розміри пропонують безліч можливостей установки.

32 200,00 грн.

Котли центрального опалення SAS UWT це пристрої сучасного дизайну, адаптовані для роботи з верхнім і нижнім спалюванням твердого палива.

Котли SAS UWT призначені для систем центрального опалення і можуть використовуватися в системах відкритого типу (при природній циркуляції) або примусовою циркуляцією води. Рекомендуються для обігріву житлових приміщень в будинках, павільйонах, комерційних організаціях, громадських і адміністративних будівлях, в яких температура подачі води не перевищує 85 ° С і тиск 0,15 МПа

12 705,00 грн.

Котел Kospel EKCO.R2 призначений для роботи в опалювальних системах. Управління котла здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури в приміщенні.

Температура теплоносія в електричному котлі Kospel EKCO.R2 встановлюється за допомогою перемикача вручну. Кімнатний регулятор температури контролює температуру в приміщенні і при необхідності висилає сигнал включення або виключення котла.

100 538,00 грн.

Конденсаційний котел Wolf CGB призначений для опалення приміщень, побутового (дачі, котеджі, заміські будинки) і виробничого призначення. При установці бойлера непрямого нагріву - і для гарячого водопостачання.

21 000,00 грн.

Твердопаливний котел класичного типу з модернізованою сучасною конструкцією, адаптований як до верхнього так і до нижнього спалювання твердого палива.

Котел з використанням примусового забору повітря, оснащений електронним контролером і вентилятором, температура котла підтримується на заданому рівні. Регулювання інтенсивності горіння і необхідної потужності здійснюється за допомогою мікропроцесорного контролера EkoSter 400, DK System, який забезпечує оптимальний процес згоряння палива.

14 850,00 грн.

Kospel EKCO.L2 - настінний електричний двоконтурний котел, 220 / 380В. Призначений для опалення, а при додатковій установці бойлера - і гарячого водопостачання приміщень, обладнаних системою опалення з примусовою циркуляцією. Котли працюють на електричній енергії, заземлення котла обов'язково.

18 360,00 грн.

Настінні газові котли серії FGG застосовуються для невеликих систем опалення та гарячого водопостачання будинків і котеджів площею до 300 кв.м або квартир з поквартирним опаленням площею від 50 кв.м. Можливості котлів дозволяють реалізувати всі існуючі на сьогоднішній день рішення, пов'язані з інженерними комунікаціями сучасних будівель.

24 640,00 грн.

Котли MPM DS - котли нижнього горіння сучасного дизайну. Конструкція котла дозволяє значно економити паливо і сприяє захисту навколишнього середовища. Котел тривалого горіння з ручним і автоматичним регулюванням потужності. Процес експлуатації не вимагає електрики - котли працюють з природною тягою повітря, температура регулюється механічно, шляхом повороту заслінки зольника вручну або регулятором тяги.

17 160,00 грн.

Kospel EKCO.LN2 з розширювальним баком на 6 літрів, який може бути самостійними джерелом тепла або сумісний з іншими котлами в якості резервного джерела.

Котел EKCO.LN2 призначений для роботи в опалювальних системах і спільної роботи з бойлером непрямого нагріву. Управління котла здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дозволяє запрограмувати різні робочі режими в різний час доби.

Застосування відповідного управління забезпечить високий тепловий комфорт користування і можливість вибору індивідуальних режимів роботи. Котел швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступеневу систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії.

24 360,00 грн.

Котел МРМ Universal ST 10-12 кВт - твердопаливний котел, відноситься до класу низькотемпературних, призначений для роботи і монтажу в системах опалення, як з примусовою, так і з природною системою циркуляції. Конструкція теплообмінника включає в себе невелику кількість зварювальних швів, що значно подовжує термін служби котла, при цьому забезпечуючи максимально ефективне згорання палива.