Нові товари

Запірна арматура

Запірна арматура

Активні фільтри

154,00 грн.

Призначений для монтажу центрального опалення з примусовою циркуляцією води - циркуляційним водяним насосом. Завданя клапана ZWR - запобігти ушкодження інсталяції та циркуляційного насосу у випадку перегріву або надлишкового тиску, щоб циркуляційний насос мав вільний біг. Під час роботи циркуляційного насосу, клапан ZWR залишається закритим. В момент перериву роботи циркуляційного насосу, наприклад, у випадку вимкнення мережі живлення, клапан відкривається автоматично і дає змогу вільному обігу води в системі. Клапан зворотній кульковий ZWR може працювати в системі, тиск якої не перевищує 6 бар (60м висоти стовпа води), а тепрература не перевищує 110°С.

505,00 грн.
Вузли безпеки являють собою комплекти пристроїв для захисту системи опалення або установок гарячого водопостачання від небезпеки зростання тиску, викликаного зростанням температури води в системі і її теплової розширюваністю. Вузол безпеки з запобіжним клапаном 3 бар застосовують для захисту системи опалення.
730,00 грн.

Група безпеки серії KSG виробництва WATTS Industries (Німеччина) застосовуються для установки в побутових опалювальних системах потужністю до 50 кВт (KSG 30), до 100 кВт (KSG 30/20М), до 200 кВт (KSG 30/25М). Являє собою комбінацію запобіжного клапана, повітряного клапана і манометра. Стандартно група безпеки налаштована на тиск 3 бар, але може бути і на 2,5