Нові товари

Колонки Газові

Колонки Газові

Активні фільтри

4 080,00 грн.

Газова колонка (газовий водонагрівач) проточної води TERMET 19-00 є сучасним автоматичним пристроєм, який служить для моментального отримання теплої води в кількості від 3,2 до 11,5 л / хв, нагрітої відповідно до температури 50-25 ° С. Потужність газової колонки (газового водонагрівача) регульована від 5 до 19,2 кВт при збереженні термічного коефіцієнта корисної дії 87%. 

4 080,00 грн.

Газова колонка Termet Terma Q G-19-01 - відмінна європейська якість, доступна ціна, надійність і довговічність. Прекрасною особливістю газової колонки Termet Terma Q G-19-01 є підтримка постійної температури гарячої води на виході з колонки незалежно від напору води. Це досягається спеціальною системою узгодження надходження необхідної кількості газу в залежності від протікаючої через колонку води. Підігрів гарячої води забезпечується при найменшому протоці води і при низькому тиску у водопровідній мережі.

5 950,00 грн.

Газові колонки Termet TermaQ aqua-power G-19-02 є сучасними автоматичними пристроями, які служать для моментального отримання гарячої господарської води.

Водонагрівачі Termet TermaQ aqua-power G-19-02 мають потужність від 6,6 до 19,2 кВт, при збереженні термічного коефіцієнта корисної дії 87%. Ці водонагрівачі багатонакопичувальні, що дає можливість підведення гарячої води одночасно до ванної кімнати, кухонної раковини, умивальника, душової.

4 290,00 грн.

Газова колонка BOSCH Therm 4000 O працює на основі теплообмінника, виконаного з високоякісної міді, без вмісту сплавів олова і свинцю. Максимальний комфорт роботи з водонагрівачем забезпечує панель управління, що складається з регулятора потужності, регулятора температури (витрати) води, індикатор стану пальника. Атмосферний газовий пальник нагрівача, виконана з нержавіючої сталі, має можливість переходу на роботу зі скрапленим газом.