Нові товари

Утеплювачі

Утеплювачі

Активні фільтри

0,85 грн.

Ізоляція для труб поєднує в собі тепло-гідро-, звуко-, віброізоляційні властивості. Утеплювач для труб значно зменшує втрати  тепла, структурний шум, вібрацію і резонанс у трубах, захищає від утворення конденсату (особливо на холодних трубах) і корозії. Мало схильний  впливу детергентів, бруду, олій, диму, фарби, і т.д. - Це ідеально захищає труби від корозії, що викликається атмосферними опадами і промисловими  викидами.
Поставляється у вигляді відрізків труб по 2 метри.

5,04 грн.

Ізоляція зі спіненого поліетилену Thermacompact S призначена для ізоляції труб систем опалення та водопостачання, розташованих в будівельних розчинах (стінах і підлогах). Цей вид ізоляції забезпечений поліетиленовим покриттям червоного кольору, що забезпечує надійний захист від агресивного впливу будівельного середовища. Поставляється у вигляді відрізків труб по 2 метри.

4,20 грн.

Ізоляція зі спіненого поліетилену призначена для ізоляції труб систем опалення та водопостачання, розташованих в будівельних розчинах (стінах і підлогах). Цей вид ізоляції забезпечений поліетиленовим покриттям червоного кольору, що забезпечує надійний захист від агресивного впливу будівельного середовища.Поставляється рулонами по 10 метрів.

23,80 грн.

Для виробництва алюмінієвої клейкої стрічки застосовують тонку фольгу, на яку наносять клейовий склад. Основа фольгованого скотча характеризується більш високою міцністю і теплостійкістю, ніж наприклад, металізованої стрічки. Завдяки здатності витримувати температурні навантаження до 130 ° С дану стрічку також називають термостійким скотчем. До інших переваг матеріалу слід віднести його зручність у використанні та довговічність.