Нові товари

Бойлери Непрямого нагріву

Бойлери Непрямого нагріву

Активні фільтри

39 882,00 грн.

Водонагрівач бівалентний Wolf SEM-2 300 із двома теплообмінниками і подвійним шаром емалі - cталевий водонагрівач з двома трубчастими теплообмінниками (контур опалення і контур сонячних колекторів), внутрішня поверхня якого захищена подвійним шаром емалі у відповідність з нормами DIN 4753 і додатково магнієвим анодом. Завдяки цьому він стійкий до корозії. Додана можливість монтажу насосної групи контуру сонячних колекторів безпосередньо на водонагрівачі.

39 474,00 грн.

Модель Wolf (Вольф) SE-2-200 - бойлер підлогового типу, виконаний з високоміцних якісних матеріалів і підготовлений для тривалої і ефективної роботи на території об'єктів житлового або виробничого призначення. Бойлер відповідає всім актуальним європейським стандартам якості і надійності і має високий рівень безпеки.

14 280,00 грн.

Ємнісний сталевий водонагрівач з внутрішнім емалевим покриттям Сeraprotect. Конструктивно виконаний з двома змійовиками нагрівального контуру - через нижній змійовик відбувається нагрів від геліоколектора, через верхній здійснюється додатковий нагрів опалювальної установкою (котлом). 

40 800,00 грн.

Вертикальний ємнісний водонагрівач Vitocell 100-B CVB зі сталі з внутрішнім нагрівом і емалевим покриттям. Два гладкотрубних теплообмінника дозволяють підключити водонагрівач одночасно до двох джерел тепла, наприклад, сонячного колектора і опалювального котла. У разі необхідності бак може бути дообладнуваний електронагрівальної вставкою.

8 900,00 грн.

Теплообмінники гарячого водопостачання зі спіральним змійовиком - патрубки рассположени вгорі для монтажу під настінним опалювальним котлом. Серія Termo Top SWK виготовляються об'ємом 120 і 140 літрів. Призначені для нагріву та зберігання побутової води. Ідеально пристосовані для спільної роботи з твердопаливними низькотемпературними котлами.

Високий рівень теплоізоляції. Застосування ізоляції товщиною 65 мм, виконаної з пінополіуретану, забезпечує високий рівень енергетичної ефективності.

12 580,00 грн.

Вертикальний теплообмінник змійовиками Kospel Termo Solar. Призначений для нагріву води і підтримки її в нагрітому стані.

Бойлер непрямого нагріву Termo Solar SB ідеально пристосований для спільної роботи з сонячними водонагрівальними установками і опалювальними котлами.

7 140,00 грн.

Висока продуктивність теплообмінника

Велика поверхня тепловіддачі змійовика, довжина якого досягає дна бака, забезпечує швидке нагрівання води і рівномірну температуру у всьому бойлері.

Високоякісна теплова ізоляція

Ізоляція, виготовлена з товстого шару поліуретанової піни PUR, до мінімуму обмежує тепловтрати. Корпус теплообмінника, виготовлений з полістиролу забезпечує естетичний вигляд і стійкість до механічних пошкоджень.

10 880,00 грн.

Вертикальний теплообмінник гарячого водопостачання з подвійною водяною сорочкою і максимальної поверхнею нагріву Kospel SP 180 Termo-S для нагріву та зберігання побутової води. Ідеально пристосований для спільної роботи з твердопаливними низькотемпературними котлами

37 060,00 грн.

Бойлери непрямого нагріву Reflex AB-AF / 2 Aqua Solar призначені для підігріву, накопичення і подачі води в систему ГВП. Завдяки двом вбудованим теплообмінникам великої площі, найбільш підходять для роботи з твердопаливними або газовими котлами, а також іншими низькотемпературними системами. Наявність другого теплообмінника дозволяє підключити сонячний колектор або інше додаткове джерело тепла.

11 900,00 грн.

Водонагрівачі непрямого нагріву Storatherm Aqua Reflex AF призначені для підігріву, накопичення і подачі води в систему ГВП. Завдяки вбудованому теплообміннику великої площі, найбільш підходять для роботи з твердопаливними або газовими котлами, а також іншими низькотемпературними системами.