Нові товари

Бойлери Електричні

Бойлери Електричні

Активні фільтри

2 324,00 грн.

Настінний накопичувальний електричний водонагрівач. З покриттям бака дрібнодисперсною емаллю, компактного розміру. Встановлюється під або над раковиною.

3 136,00 грн.

Накопичувальний електричний водонагрівач забезпечить постійну гарячу воду в будинку. ARISTON R 30 L - компактна модель, він розрахований 30 літрів води. Модель встановлюється на стіні над раковиною. Світловий індикатор вказує на роботу приладу. Покриття внутрішнього бака - AG +. Максимальна робоча температура нагріву - 75 градусів. Для зручності користувача, у водонагрівачі присутній зовнішній регулятор температури. Запобіжний клапан в комплекті.

5 049,00 грн.

Водонагрівач ARISTON SG  - практичний накопичувальний водонагрівач з вертикальною установкою. Нагрівальний елемент типу ТЕН. Продуктивність досягає 2.8 л / хв. Загальні розміри: 555 x 450 x 480 мм. Вага 17 кг. Номінальна потужність дорівнює 1.5 кВт. Обсягу бака досить для 1-2 чоловік. Зсередини бак покритий дрібнодисперсною емаллю.

2 142,00 грн.

За рахунок своїх компактних розмірів цей тип бойлера ідеально підходить для установки на кухні або в місцях громадського харчування. Підводка води здійснюється зверху, ручка регулятора температури для зручної експлуатації бойлера розташована на самому корпусі.

2 805,00 грн.

Цей сучасний вертикальний водонагрівач потужністю 2000 Вт поєднує в собі надійність і практичність. Корпус моделі TESY GCV TSR Slim обладнаний регулятором температури і термостатом з електричної і теплової захистом. Користувачеві доступно 4 режими: літній, зимовий, антибактеріальний і запобігає заморожуванню.

4 250,00 грн.

Водонагрівач TESY з лівим підключенням об'ємом 100 л передбачає вертикальну установку. Для надійної фіксації на стіні в комплекті йде кронштейн. Габарити моделі складають 94 х 44 х 46 см. Внутрішнє склокерамічне покриття і магнієвий анод захищають бак від утворення накипу і іржі. Нагрівальний елемент потужністю 2000 Вт безпосередньо контактує з водою, завдяки чому час нагрівання від 15 °С до 60 °С складає 2 години 55 хвилин.

4 352,00 грн.

Водонагрівач TESY з правим підключенням об'ємом 120 л передбачає вертикальну установку. Для надійної фіксації на стіні в комплекті йде кронштейн. Габарити моделі складають 94 х 44 х 46 см. Внутрішнє склокерамічне покриття і магнієвий анод захищають бак від утворення накипу і іржі. Нагрівальний елемент потужністю 2000 Вт безпосередньо контактує з водою, завдяки чому час нагрівання від 15 °С до 60 °С складає 2 години 55 хвилин.

6 800,00 грн.

Пристрій випускається в двох варіантах - з з'єднанням змійовика праворуч або ліворуч. Доступні обсяги: 80, 100 і 120 літрів. Застосування ізоляції з пінополіуретану товщиною 35 мм знижує втрати тепла до 20%, в порівнянні з аналогічними теплообмінниками на ринку.

1 462,00 грн.

Невеликі і недорогі водонагрівачі Kospel Twister EPS легкі у використанні. Маючи компактні розміри ідеально підійдуть для монтажу на дачі, в офісі або в гастрономічних пунктах. Змішувач в комплекті. Водонагрівач безнапірного типу, може працювати спільно тільки зі спеціальним змішувачем, який входить в комплект.

2 720,00 грн.

Kospel Optimus EPJ 3.5

Надійні водонагрівачі ідеально створені для експлуатації над умивальником у ванній кімнаті, або на кухні над мийкою.

Змішувач в комплекті. Водонагрівач безнапірного типу, може працювати спільно тільки зі спеціальним змішувачем, який входить в комплект.

8 976,00 грн.

Водонагрівач типу ЕРР призначений для миттєвого нагрівання потокової води в місцях, де гаряча вода необхідна в великій кількості (гастрономічні підприємства, лабораторія, майстерні тощо). Водонагрівач може бути одночасно підключений до декількох пунктів споживання гарячої води, напр. до умивальника, душевої кабіни, ванної та ін Температура нагрітої води регулюється перемикачем на кришці водонагрівача і не залежить від температури води на вході водонагрівача.