Нові товари

Котли Твердопаливні

Котли Твердопаливні

Активні фільтри

32 200,00 грн.

Котли центрального опалення SAS UWT це пристрої сучасного дизайну, адаптовані для роботи з верхнім і нижнім спалюванням твердого палива.

Котли SAS UWT призначені для систем центрального опалення і можуть використовуватися в системах відкритого типу (при природній циркуляції) або примусовою циркуляцією води. Рекомендуються для обігріву житлових приміщень в будинках, павільйонах, комерційних організаціях, громадських і адміністративних будівлях, в яких температура подачі води не перевищує 85 ° С і тиск 0,15 МПа

21 000,00 грн.

Твердопаливний котел класичного типу з модернізованою сучасною конструкцією, адаптований як до верхнього так і до нижнього спалювання твердого палива.

Котел з використанням примусового забору повітря, оснащений електронним контролером і вентилятором, температура котла підтримується на заданому рівні. Регулювання інтенсивності горіння і необхідної потужності здійснюється за допомогою мікропроцесорного контролера EkoSter 400, DK System, який забезпечує оптимальний процес згоряння палива.

24 640,00 грн.

Котли MPM DS - котли нижнього горіння сучасного дизайну. Конструкція котла дозволяє значно економити паливо і сприяє захисту навколишнього середовища. Котел тривалого горіння з ручним і автоматичним регулюванням потужності. Процес експлуатації не вимагає електрики - котли працюють з природною тягою повітря, температура регулюється механічно, шляхом повороту заслінки зольника вручну або регулятором тяги.

24 360,00 грн.

Котел МРМ Universal ST 10-12 кВт - твердопаливний котел, відноситься до класу низькотемпературних, призначений для роботи і монтажу в системах опалення, як з примусовою, так і з природною системою циркуляції. Конструкція теплообмінника включає в себе невелику кількість зварювальних швів, що значно подовжує термін служби котла, при цьому забезпечуючи максимально ефективне згорання палива.

36 720,00 грн.

Піролізний котел має сертифікат відповідності вимогам системи якості ISO 9001: 2000. Відмінністю котла є футерована топка, і механізоване очищення жаротрубного частини теплообмінника (наводиться в дію ручкою, яка знаходиться збоку котла).Конструкція котла продумана таким чином, що б обслуговування займало у Вас мінімум часу. Котли Orlan Super мають вбудований охолоджуючий змійовик, що дозволяє безпечно використовувати системах закритого і відкритого типу. Є міцними і надійними виробами (виконані з сертифікованої котельної сталі 6мм), відрізняються високою ефективністю роботи (ККД становить до 91%).