Нові товари

Опалення

Опалення

Активні фільтри

17 204,00 грн.

Високоефективні плоскі сонячні колектори Wolf виготовлені з екологічно чистих матеріалів, висока якість яких гарантує довгий термін служби. По завершенні терміну служби сонячні колектори легко демонтуються, а матеріали, з яких він виготовлений, переробляються.

Термін служби колекторів становить до 20 років. Установки відрізняються високою надійністю і довговічністю завдяки новітній розробці: безшовна суцільнотягнута алюмінієва ванна в основі колектора.

2 100,00 грн.

Насос Pedrollo PKm 60 - електронасос вихрового типу, який призначений для організації подачі води або її перекачування, яка не містить механічних домішок, з свердловин, ємностей, колодязів або ж водойм. Установка даного типу електронасоса здійснюється в автоматичних системах водопостачання. Дуже добре підходить насос для поливної і зрошувальної систем в присадибних ділянках і в садах.

154,00 грн.

Призначений для монтажу центрального опалення з примусовою циркуляцією води - циркуляційним водяним насосом. Завданя клапана ZWR - запобігти ушкодження інсталяції та циркуляційного насосу у випадку перегріву або надлишкового тиску, щоб циркуляційний насос мав вільний біг. Під час роботи циркуляційного насосу, клапан ZWR залишається закритим. В момент перериву роботи циркуляційного насосу, наприклад, у випадку вимкнення мережі живлення, клапан відкривається автоматично і дає змогу вільному обігу води в системі. Клапан зворотній кульковий ZWR може працювати в системі, тиск якої не перевищує 6 бар (60м висоти стовпа води), а тепрература не перевищує 110°С.

756,00 грн.

Сфера застосування насоса OMNIGENA OMIS - забезпечення примусової циркуляції теплоносія в малих і середніх циклах систем опалення будівель, зокрема, житлових будинків і приміщень промислового призначення, які мають невелику площу.

Компанія Omigena (Польща) виробляє продукцію дуже високої якості і надійності при досить демократичною ціною. Циркуляційні насоси цієї компанії набувають все більшої популярності, залишаючи позаду себе навіть всім відомого лідера ринку Grundfos. Незаперечний факт: Omnigena - це найкраща продукція в своєму ціновому сегменті. А також вона займає перше місце в співвідношенні ціна / якість в цілому. Тому якщо Ви хочете придбати якісну продукцію за демократичною ціною, Omnigena - це чудовий розумний вибір.

61,60 грн.

Поліпропіленові фітинги фірми Sigma-Li призначені для з'єднання поліпропіленових труб і сантехніки в системах холодного, гарячого водопостачання та опалення. Такі фітинги з'єднуються шляхом споювання.

Поліпропіленові фітинги є універсальними з'єднувачами - їх можна застосовувати як в системах водопостачання, так і в системах опалення. Також, при необхідності, фітинги зі сталевими вставками можна приєднати до металевих трубах або сантехніки.

16,85 грн.

Труби в бухтах. Металополімерна труба, багатошарова труба для внутрішніх систем опалення, холодопостачання, водопостачання. Випробувано в системі із застосуванням сполук HERZ і фітингів HERZ PIPEFIX. труба металопластикова (металополімерна) PERT - Al - PEHD 16х2:

Внутрішній шар - PERT - модифікований поліетилен стійкий до ультрафіолету і високій температурі

Середній шар - Al - алюміній товщиною 0,2 мм не пропускає кисень, надає міцність і знижує лінійне розширення.

Зовнішній шар - PEHD - модифікований поліетилен високої щільності і міцності

Ціна вказана за 1 метр

7,30 грн.

Коліно мідне 45° - 90° під пайку, 

виготовлено з мідного сплаву високої якості. 

З'єднують мідні коліна з трубою методом пайки, 

використовуючи м'який чи твердий припой і флюс. 

З'єднання методом пайки одне з самих надійних 

та герметичних з'єднань.

3 762,00 грн.

Завдяки такому рециркуляційному обладнанню, як насос Grundfos UP 20-14 BX, питна вода циркулює по трубах в системі гарячого водопостачання. Насос забезпечує подачу гарячої води безпосередньо після відкриття крана. Як наслідок, усувається втрата невикористаної води. Насос Grundfos UP 20-14 з функцією Autoadapt дає можливість щодня заощадити на одну людину до 15 л гарячої води.

3 234,00 грн.

Компактна насосна група SA 125- DN 25 обладнана трьома латунними кульовими вентилями, в тому числі двома з термометрами подачі і повернення теплоносія (червона і синя ручка), з`єднувачем з поворотним вентилем і ізоляцією.