Детектор Газу Maxi/C

495,00 ₴
без податку

Побутовий сигналізатор газу Maxi / C призначений для постійного контролю частки природних газів (метану СН4 або пропан - бутану СЗН8). Також завдяки нововведенням в конструкцію сигналізатора, він відчуває загрозливі концентрації парів токсичних речовин та інші канцерогенні речовини, які можуть негативно вплинути на здоров'я людини. Сигналізатор виявляє гази в повітрі, де можливий витік таких газів.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Принцип дії сигналізатора

У перший момент включення сигналізатора до електромережі через 1,5-2 хвилини з'являється оптична і акустична сигналізація, яка сигналізує про те, що сигналізатор готовий до роботи і знаходиться в черговому режимі і постійно аналізує граничні концентрації газів в повітрі замкнутого приміщення. При цьому постійно чутливий елемент аналізує концентрацію газів у повітрі приміщення. На корпусі сигналізатора постійно блимає зелений світлодіод, що означає наявність напруги живлення в мережі і показує, що сигналізатор працює. У разі, якщо концентрація перевищить межу 1% нижньої межі вибуховості (Для метану і пропан - бутану) і при досягненні об'ємної частки окису вуглецю в повітрі значення 0,005%, спрацьовує оптична і акустична сигналізація. Відключення сигналізації і перехід сигналізатора в черговий режим відбувається в момент зниження концентрації газів нижче порога спрацьовування.