Reflex Гідроакумулятор гориз. 25 L HW 10 bar синій

759,00 ₴
без податку

Гідроакумулятори Refix HW це мембранні баки, які застосовуються для систем індивідуального водопостачання. Всі деталі, що контактують з водою, захищені від корозії, так як мають полімерне покриття. Гідроакумулятори серії HW виготовлені з високоякісних матеріалів. Корпус розширювального бака HW розділене фіксованою мембраною, яка не чутлива до впливів бактерій і задовольняє всім гігієнічним і санітарним нормам для питної води. Внутрішня поверхня бака має антикорозійне покриття.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Гідроакумулятори Refix мають циліндричну форму, всередині розділений мембраною на дві камери: повітряну і водяну. Повітряна камера заповнена попередньо закачаним низькоінертним газом (азотом під тиском), водяна камера - призначена для води. Принцип дії: при нагріванні надлишковий обсяг води надходить в бак, що призводить до стиснення газу, який знаходиться з іншого боку мембрани. В результаті чого, в самому баку, і в самій системі, підвищується тиск, але не викликаючи спрацьовування запобіжного клапана. При охолодженні вода з бака повертається назад в систему під тиском з боку газу. для станцій індивідуального водопостачання мають ніжки для підлогового монтажу, а також консоль для установки насоса, що не замінна мембрана по DIN 4807 T3, поверхні, що контактують з водою, захищені від корозії, початковий тиск 2,0 бар.

7200310