Reflex Гідроакумулятор верт. 300 L DE 10 bar сині

7 920,00 ₴
без податку

Гідроакумулюючий мембранний бак Reflex DE являє собою гідропневмобак з змінною мембраною, який використовується для компенсації гідроударів в системах водопостачання і захисту насоса від частих включень. Гідроакумулятор виготовлений з високоякісних матеріалів, має полімерне покриття, поставляється без запірної і зливної арматури.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.
  • Конструкція Reflex DE:

Основу гідроакумулятора становить металевий бак, який за допомогою мембрани (гумової груші) розділений на дві камери - повітряну і водяну. Мембрана виконана з особливо довговічного матеріалу, стійкого до дії бактерій. При необхідності її можна замінити. На поверхні, що контактують з водою, нанесено антикорозійне покриття.

  • Основний принцип дії:

При нагріванні надлишковий обсяг води надходить в бак, що призводить до стиснення знаходиться по іншу сторону мембрани газу. В результаті як в самому баку, так і в усій системі тиск підвищується незначно, не викликаючи різкого збільшення тиску. При охолодженні вода з бака повертається назад в систему під тиском з боку газу.

  • Головні особливості:

Гаряче і холодне водопостачання, замінна мембрана, полімерне покриття, різьбове під'єднання, ергономічний дизайн.

  • Основні переваги:

Герметичність і рухливість мембрани підтримує однаковий тиск у водяній і газовій камерах, що оберігає систему від розгерметизації. Водяна камера-мембрана, виготовлена ​​із зносостійкого гумового матеріалу, виключає контакт води з металевою поверхнею корпусу бака.

  • Монтажні роботи:

Розширювальний бак приєднується до системи водопостачання через запірну арматуру, захищену від випадкового відключення бака від системи. Можлива установка мембранного бака як в якості основної ємності, так і в якості додаткової.

7306800