Колектор розподільчий C 100-2 F - DN 25

5 511,00 ₴
без податку

Роздільник центрального опалення C 100 - DN 25 створений для простоти монтажу насосних груп. Заводський роздільник обладнаний ізоляцією ЕРР.По бажанню роздільник можна обладнати комплектом кріплень DELTA.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.
Mатеріал:  сталь ST 37.1
 Maтеріал ізоляції:  EPP чорна 40г/л
 Потужність нагрівання:  110 kW або ΔT=20K
 Maкс. температура:  110 град.. C
 Maкс. робочий тиск               8 бар
 З'єднання GZ 1 1/4" 

 Міжосьова відстань:

      сторона інсталяції:

      сторона котла:

 

125 мм 

125 мм

626 011