Kospel Termo Top SWK

8 910,00 ₴
без податку

Теплообмінники гарячого водопостачання зі спіральним змійовиком - патрубки рассположени вгорі для монтажу під настінним опалювальним котлом. Серія Termo Top SWK виготовляються об'ємом 120 і 140 літрів. Призначені для нагріву та зберігання побутової води. Ідеально пристосовані для спільної роботи з твердопаливними низькотемпературними котлами.

Високий рівень теплоізоляції. Застосування ізоляції товщиною 65 мм, виконаної з пінополіуретану, забезпечує високий рівень енергетичної ефективності.

Об'єм (л)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.
SWK 120