Kospel Termo Solar Бівалентний

12 210,00 ₴
без податку

Вертикальний теплообмінник змійовиками Kospel Termo Solar. Призначений для нагріву води і підтримки її в нагрітому стані.

Бойлер непрямого нагріву Termo Solar SB ідеально пристосований для спільної роботи з сонячними водонагрівальними установками і опалювальними котлами.

Об'єм (л)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Найбільш важливі переваги бойлера Kospel Termo Solar SB в його технологічному процесі виготовлення, який відповідає сучасним екологічним стандартам і високій продуктивності.

Водогрійний бойлер Коспел Termo Solar SB оснащений високоякісною тепловою ізоляцією з товстого шару поліуретанової піни PUR, а довжина змійовика, який досягає дна бака, забезпечує швидке нагрівання води і рівномірну температуру у всьому бойлері.

Корпус водогрійного бойлера Kospel Termo Solar SB 200 виготовлений з полістиролу, що забезпечує естетичний вигляд і стійкість до механічних пошкоджень.

Бойлеру Kospel Termo Solar SB 200 забезпечена довговічність завдяки повністю автоматичній системі порошкового емалювання ємностей оптимально обраної товщини, що зводить до мінімуму людський фактор.

SB 200