Бойлер Tesy Compact GCA 15л (над мийкою)

2 310,00 ₴
без податку

Електричний водонагрівач накопичувального типу Tesy Compact Line New GCA 1515 L52 RC - вертикальний бойлер з баком з емальованої сталі, товстої теплоізоляцією і механічним управлінням.Монтується над мийкою.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Використовувані компоненти мають збільшений термін служби. Продумане управління і нові режими функціонування дозволяють економити електроенергію. Панель має вологозахисну оболонку, що виключає ризик витоку струму і подальшого поразки їм користувача. Кожне виготовлене обладнання перевіряється на заводі, що гарантує високий ступінь безпеки при експлуатації. Як теплоізоляція використовується екологічно чистий спінений поліуретан, щільність якого становить 25 мм. Таким чином, економія електроенергії досягає 7%. Розроблено та впроваджено спеціальна технологія незалежних нагрівальних елементів, які не контактують з водою, що забезпечує уникнення утворення накипу та інших сольових відкладень. Внутрішні поверхні не містять сполуки важких металів, в тому числі цинку і хлору.

1515