Водонагрівач TESY Bilight GCV TSR

2 739,00 ₴
без податку

Цей компактний електричний водонагрівач стане ідеальним вибором для невеликої сім'ї. Сучасна модель TESY GCV TSR оснащена якісним теном, який забезпечує потужність 2000 Вт. Водонагрівач володіє не тільки високою ефективністю, але і має стильний зовнішній вигляд, завдяки чому пристрій буде відмінно гармоніювати з будь-яким інтер'єром приміщення. Корпус з нержавіючої сталі обладнаний водонепроникним вимикачем і термостатом. Користувачеві доступно чотири режими роботи водонагрівача: літній, зимовий, антибактеріальний і спеціальний режим, що запобігає заморожуванню.

Об'єм (л)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Водонагрівач обладнаний магнієвим анодним протектором, який захищає від корозії і бореться з утворенням накипу на тені, тим самим продовжуючи термін експлуатації. Внутрішнє частина бака має склокерамічне покриття, завдяки чому підтримується висока гігієна води. Економічна робота пристрою і мінімальні теплові втрати реалізується за рахунок ефективної теплоізоляції екструдованого поліуретану щільністю 18 мм.

504420