Бойлер Kospel Termo-S SP 180

0,00 ₴
без податку

Вертикальний теплообмінник гарячого водопостачання з подвійною водяною сорочкою і максимальної поверхнею нагріву Kospel SP 180 Termo-S для нагріву та зберігання побутової води. Ідеально пристосований для спільної роботи з твердопаливними низькотемпературними котлами

Об'єм (л)
Кількість
Немає в наявності

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Водонагрівач обладнаний магнієвим анодним протектором, який захищає від корозії і бореться з утворенням накипу на тені, тим самим продовжуючи термін експлуатації. Внутрішнє частина бака має склокерамічне покриття, завдяки чому підтримується висока гігієна води. Економічна робота пристрою і мінімальні теплові втрати реалізується за рахунок ефективної теплоізоляції екструдованого поліуретану щільністю 18 мм.