Водонагрівач TESY GCV TSR Slim Design

2 805,00 ₴
без податку

Цей сучасний вертикальний водонагрівач потужністю 2000 Вт поєднує в собі надійність і практичність. Корпус моделі TESY GCV TSR Slim обладнаний регулятором температури і термостатом з електричної і теплової захистом. Користувачеві доступно 4 режими: літній, зимовий, антибактеріальний і запобігає заморожуванню.

Об'єм (л)
Кількість
Немає в наявності

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Водонагрівач оснащений сучасною високоефективною системою термоізоляції, яка реалізується за рахунок використання екструдованого поліуретану. Внутрішня частина бака має якісне склокерамічне покриття, яке захищає стінки від корозії і забезпечує високу гігієнічність. 

503520