Reflex Бойлер непрямого нагріву з 2-мf теплообмінниками 500l AF срібний

35 970,00 ₴
без податку

Бойлери непрямого нагріву Reflex AB-AF / 2 Aqua Solar призначені для підігріву, накопичення і подачі води в систему ГВП. Завдяки двом вбудованим теплообмінникам великої площі, найбільш підходять для роботи з твердопаливними або газовими котлами, а також іншими низькотемпературними системами. Наявність другого теплообмінника дозволяє підключити сонячний колектор або інше додаткове джерело тепла.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Водопідігрівачі Reflex представлені великою кількістю обсягів, тому підходять для установки і експлуатації як в системах невеликих приватних будинків, так і в будівлях промислового або соціального призначення. Висока якість бойлерів обумовлено тим, що виготовляються вони з конструкційної сталі S235JRG2 (Rst 37-2), внутрішня поверхня емальована відповідно до стандарту DIN 4753 Т3, зберігає питні якості води.

Зовні нагрівачі мають теплоізоляцію зі спіненого поліуретану. Максимальний тиск для теплообмінника складає 16 бар, для корпусу - 10. Максимальна робоча температура для теплоносія 110 ° С, а для підігрівання води для контуру - 95 ° С.

7741000