Reflex Бойлер непрямого нагріву з 1-м теплообмінником 200l / 1M_B AF

11 550,00 ₴
без податку

Водонагрівачі непрямого нагріву Storatherm Aqua Reflex AF призначені для підігріву, накопичення і подачі води в систему ГВП. Завдяки вбудованому теплообміннику великої площі, найбільш підходять для роботи з твердопаливними або газовими котлами, а також іншими низькотемпературними системами.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Reflex представлений великою кількістю обсягів, тому підходить для установки і експлуатації як в системах невеликих приватних будинків, так і в будівлях промислового або соціального призначення. Високу якість бойлера обумовлено тим, що виготовляється він з конструкційної сталі S235JRG2 (Rst 37-2), внутрішня поверхня емальована відповідно до стандарту DIN 4753, зберігає питні якості води. Зовнішня сторона баків AF облицьована листовою сталлю і пофарбована в блакитний, білий, сріблястий або помаранчевий колір. Бойлери AF-M тільки білого кольору. Бойлер Reflex непрямого нагріву для систем опалення емальоване покриття відповідає вимогам німецького стандарту DIN 4753 T3 Водонагрівач оснащений магнієвим анодом, термометром і регульованими ніжками Баки від 150 л з мають отвір для прочищення та технічного обслуговування, які можуть використовуватися для додаткового монтажу електричного нагрівача або ребристого трубчастого теплообмінника Тип AF .... / 1-М з додатковим отвором Rp 1 ½ "для монтажу електрообігрівача.

7861200