Парогенератор Kospel Vapor 6кВТ

26 235,00 ₴
без податку

Парогенератор серії VAPOR компанії Kospel S.A. виробляє гігієнічний, стерильний пар без мінералів, який використовується в домашніх умовах, а також в сучасних салонах SPA.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Головні переваги:

  • можливість регулювати потужність (3 ступені), яка прямо залежить від об'єму приміщення парної,
  • можливість каскадного підключення,
  • наочна панель управління дозволяє легку настройку та читання найважливіших параметрів; можливість взаємодії із зовнішнім панеллю,
  • нагрівальний елемент, виготовлений з антикорозійного нержавіючої сталі забезпечує тривалий термін служби.