Бойлер Kospel Maximus Epp 36

264,00 ₴
без податку

Водонагрівач типу ЕРР призначений для миттєвого нагрівання потокової води в місцях, де гаряча вода необхідна в великій кількості (гастрономічні підприємства, лабораторія, майстерні тощо). Водонагрівач може бути одночасно підключений до декількох пунктів споживання гарячої води, напр. до умивальника, душевої кабіни, ванної та ін Температура нагрітої води регулюється перемикачем на кришці водонагрівача і не залежить від температури води на вході водонагрівача.

Кількість
Немає в наявності

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

У водонагрівачі використані:

- трубчасті нагрівальні елементи, що забезпечують максимальну безпеку під час експлуатації.

- протикорозійні і хімічно нейтральні по відношенню до води матеріали (мідь, латунь).

Водонагрівач EPP може догріває попередньо нагріту воду (наприклад, спільна робота з бойлером непрямого нагріву або системою сонячних батарей). Максимальна температура води на вході в водонагрівач не може перевищити 70 ° C