Бойлер Kospel Luxus KDH

130,00 ₴
без податку

Водонагрівач типу KDH призначений для швидкого нагрівання проточної води, що використовується в домашньому господарстві, санітарних приміщеннях, лабораторіях, підприємствах тощо. Водонагрівач може бути одночасно підключений до декількох пунктів споживання води, наприклад до умивальника, душу, раковини та ін.

 Температура води залежить від потоку води та потужності нагрівальних елементів. Чим більше потоків води, тим нижче температура води на виході. Відкриття крани гарячої води викликає самостійне включення водонагрівача та отримання на виході теплої води, нагрітої відповідно до технічного дану даного типу приладу.

Потужність (кВт)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.