Бойлер Kospel Bonus KDE

170,00 ₴
без податку

Надійна технологія виготовлення нагрівальних елементів у корпусі корпусу гарантує довговічність, неприйнятність до вмісту в повітрі та забрудненні води.

Електронна система керування забезпечує стабільну температуру та можливість її регулювання в діапазоні 30-60 ° C. Перемикач першочергового включення. Можливість спільної роботи з іншим електричним приладом великої потужності за принципом приорітета.

Датчик величини протока Датчик величини протока забезпечує включення водонагрівача вже при невеликому тиску 0,1 МПа і протоку на рівні 2,5 л / мін. Можливість догріву попередньо нагрітої води. Температура води на вході до 70 ° С.

Потужність (кВт)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.