• Ціну знижено

Viessmann Vitocell 100 - B CVB 500 L

39 600,00 ₴
33 000,00 ₴ Заощаджуєте 6 600,00 ₴
без податку

Вертикальний ємнісний водонагрівач Vitocell 100-B CVB зі сталі з внутрішнім нагрівом і емалевим покриттям. Два гладкотрубних теплообмінника дозволяють підключити водонагрівач одночасно до двох джерел тепла, наприклад, сонячного колектора і опалювального котла. У разі необхідності бак може бути дообладнуваний електронагрівальної вставкою.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Основні особливості ємнісних водонагрівачів Vitocell 100-B CVB:

  • Надійна антикорозійний захист забезпечена емалевим покриттям внутрішньої поверхні і додаткової катодного захистом за допомогою магнієвого електрода пасивного анодного захисту.
  • Висока швидкість приготування гарячої води забезпечена теплообмінником з великою площею теплоотдающей поверхні.
  • Бівалентний режим підігріву води в поєднанні з геліоколекторами і водогрійних котлом. Сонячні колектори підключаються до нижнього теплообмінних апаратів, а опалювальний котел до верхнього.
  • Можливе моновалентне підключення ємнісного водонагрівача від теплового насоса, при цьому верхній і нижній теплообмінники з'єднуються послідовно.