Вода

Що таке вода, що тече з крана? Це результат складного технологічного процесу, який будується за наступною схемою: водозабір → підготовка (очистка) → транспортування → передача води абонентам. Все це - називається водопостачання. Спеціальні інженерні споруди, за допомогою яких здійснюються всі етапи подачі води споживачеві, є системою водопостачання.

За своїм призначенням сучасні системи водопостачання підрозділяють на комунальні (забезпечення водою житлових будинків і установ) і виробничі (вода для промислових підприємств і потреб сільського господарства).

Водозабір здійснюється з природних джерел води. Це поверхневі джерела - відкриті водойми (річки, озера, моря. Водосховища) і підземні води (грунтові та артезіанські, джерела).

Система водопостачання - це складний комплекс інженерних споруд в який входять свердловини водозабору, водоприймальні споруди, насосні станції 1-го прийому, звідки вода подається на очистку, очисні споруди, резервуари для очищеної води, насосні станції 2-го і наступних підйомів, що подають воду в водопровідні мережі (водопроводи різної потужності: магістральні, вуличні, внутрішньоквартальні, внутрішньобудинкові).

Водопровідні мережі - одна з невід'ємних складових сучасного водопостачання. В даний час оптимальним і найбільш ефективним будівельним матеріалом для них стали пластикові труби. Від сталевих, чавунних і склопластикових труб вони вигідно відрізняються надійністю, істотно більш тривалим терміном експлуатації і екологічністю.

У зовнішніх водопровідних мережах використовують переважно труби з поліетилену (ПЕ) і полівінілхлориду (ПВХ).

Вода

Знайдено товарів: 12.

Показати 1-12 з 12 товарів

Активні фільтри